DR. BRONNER’S ALL-ONE PASTA DO ZĘBÓW

2023-05-18
DR. BRONNER’S ALL-ONE PASTA DO ZĘBÓW

DR. BRONNER’S ALL-ONE PASTA DO ZĘBÓW

70% organicznych składników naturalnych, produkt wegański bez GMO

Dla kogo? Dla wszystkich, którzy chcą dbać o higienę jamy ustnej każdego dnia i jednocześnie stosować się do zasad ekologicznych – produkt, którego używamy nie powinien szkodzić ani nam ani środowisku, w którym żyjemy. Dla wszystkich, którzy zwracają uwagę na pochodzenie i działanie składników w swoim wybranym produkcie.   Mycie zębów to usuwanie w sposób mechaniczny z powierzchni zębów i dziąseł zanieczyszczeń. Pasta do zębów ma chronić przed próchnicą, zapewniać estetyczny wygląd i świeży oddech. W szeroko dostępnych pastach do zębów większość składników ścierających, żelujących, pieniących, przeciwbakteryjnych czy zapachowych, to związki chemiczne, które mają też działanie niepożądane dla zdrowia i bezpieczeństwa osób je stosujących, szczególnie jeśli chodzi o dzieci czy kobiety w ciąży i wszystkich, dla których znaczenie ma stosowanie naturalnych produktów.    

PASTA DO ZĘBÓW DR.BRONNER’S  

70% organicznych  składników! Nasza nisko pieniąca się formuła nie zawiera syntetycznych środków myjących, nie zawiera fluorków, nie zawiera sztucznych barwników, aromatów, konserwantów ani substancji słodzących. Produkt wegański! Ta prosta, ale skuteczna pasta do zębów oczyszcza, pobudza i odświeża usta, zęby, dziąsła i język. Zapewnia świeży oddech, białe zęby i redukuje kamień nazębny. Wykonana w pudełku i tubie w 100% nadającym się do recyklingu. Dostępna w smaku peppermint i spearmint.

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ PASTA DO ZĘBÓW DR. BRONNER’S ALL-ONE TOOTHPASTE

- bez  SLS, które wykazuje działanie kancerogenne, przyczynia się do zwiększenia przepuszczalności skóry i błon śluzowych, umożliwiając łatwiejszą przyswajalność innych substancji przez organizm.

- bez fluoru – pasta bez fluoru jest w stu procentach bezpieczna i naturalna, nie tylko skutecznie czyści zęby i zapobiega próchnicy, ale także dba o dziąsła.

-  70% składników ekologicznych

- ekologiczne składniki wolne  są od GMO, syntetycznych nawozów, osadów ściekowych i napromieniowania, co jest niezmiernie ważne, bo mają kontakt z dziąsłami, językiem, policzkami.

- certyfikat sprawiedliwego handlu

– oznacza, że każda osoba, która przyczyniła się do powstania składników i produkcji tego produktu, została potraktowana sprawiedliwie i otrzymała wynagrodzenie.

- nisko się pieni, piana nie ma wpływu na czyszczenie, a jej powstawanie najczęściej wymaga stosowania środków powierzchniowo czynnych jak SLS

– bąbelki i piana nie są tego warte.

- wyjątkowy smak – pasta jest aromatyzowana olejkami eterycznymi, różni się więc od smaków syntetycznych.    

Składniki:

Mąka kokosowa jest tradycyjnie stosowana w Indiach do pielęgnacji jamy ustnej, w połączeniu z olejkiem kokosowym zapewnia delikatne i efektywne czyszczenie zębów.

Olej kokosowy ma właściwości antybakteryjne, dba o dziąsła i dobrze smakuje.  

Aloes jest tak samo dobry, a nawet lepszy od zwykłych past. Wykazuje działanie przeciwzapalne i łagodzące, bakteriobójcze, przeciwgrzybicze, przeciwwirusowe oraz przyspiesza gojenie się ran. Zawiera wiele witamin (jak np A, C, B1, B2, B3, B6, B12, E) oraz aminokwasów i sole mineralne (wapń, fosfor, żelazo, mangan, magnez, miedź, chrom, cynk, sód, potas, chlor).  

Uwodniona krzemionka czyści, poleruje i matuje.

Gliceryna - pokrywa zęby warstwą, która blokuje dostęp śliny do zębów, która odpowiedzialna jest za reminalizację zębów. 

Soda oczyszczona – pomaga zwalczyć bakterie dzięki swojej zasadowości, usuwa osad, kamień i naturalnie wybiela zęby

Węglan wapnia – źródło wapnia, tworzy ochronną warstwę, odporną na działanie kwasów i skutecznie uszczelniającą kanaliki zębowe. 

Mąka kokosowa jest tradycyjnie stosowana w Indiach do pielęgnacji jamy ustnej, w połączeniu z olejkiem kokosowym zapewnia delikatne i efektywne czyszczenie zębów.

Certyfikaty:

NSF: Produkty do pielęgnacji osobistej zawierają składniki organiczne

Pasta do zębów firmy Dr Bronner posiada certyfikat NSF / ANSI 305, co oznacza, że zawiera co najmniej 70 procent certyfikowanych składników organicznych.

pixel