Dr. Bronner's 18w1

2023-05-11
Dr. Bronner's 18w1

Mydło  w płynie 18w1

Zastosowanie i korzyści

Mydło w płynie 18w1 to uniwersalny środek do mycia i czyszczenia wyprodukowany na bazie olejów roślinnych i niezawierający tłuszczów zwierzęcych. Jego skład pozwala na bezpieczne stosowanie go do mycia ciała i czyszczenia domu. Występuje w postaci płynnej i w postaci kostki i jest przyjazny dla wegan.  

Co to jest mydło w płynie 18w1 – mydło kastylijskie?

Mydło kastylijskie wywodzi się z regionu Morza Śródziemnego, gdzie wiele kultur wytwarzało mydło z oliwek i innych olejów roślinnych. Swoją nazwę zawdzięcza hiszpańskiemu regionowi Kastylii, który przez wieki był ośrodkiem produkcji mydła. Mydło kastylijskie zawiera wyłącznie oleje roślinne – żadnych tłuszczów zwierzęcych – dzięki czemu jest wegańskie, nietoksyczne i biodegradowalne. Cząsteczki mydła w mydle kastylijskim mają jeden koniec, który wiąże się z wodą, a drugi, który ją odpycha. W połączeniu z wodą powoduje to, że jeden koniec przyczepia się do brudu, brudu i tłuszczu i usuwa je z powierzchni, na którą został nałożony. Mydło może być skutecznie stosowane do mycia ciała, czyszczenia domu, zwierząt domowych, pozbywania się owadów i wielu innych...

Skład mydła w płynie 18w1?

Mydło w płynie 18w1 można wytwarzać z różnych olejów roślinnych. Nasza własna mieszanka Dr. Bronner’s zawiera olejki kokosowy, palmowy, oliwkowy, konopny i jojoba, które zapewniają kojące i nawilżające uczucie skórze. Można również użyć innych olejów, takich jak awokado lub orzech włoski. Mydło ma zwykle odczyn zasadowy, podobnie jak większość innych mydeł (mniej więcej na tym samym poziomie co soda oczyszczona). Dzięki zawartości olejów roślinnych jest łagodne dla skóry i większości powierzchni.

Dlaczego Mydło w płynie 18w1 ma tak dużo możliwości zastosowań?

Wiele osób uważa mydło kastylijskie za „prawdziwe mydło” ze względu na połączenie naturalnych olejów i tłuszczów z bazą, taką jak wodorotlenek potasu lub wodorotlenek sodu. Ze względu na swój organiczny skład mydło może być bezpiecznie stosowane jako środek czyszczący w wielu okolicznościach. W przeciwieństwie do tego, znaczna ilość tak zwanych „mydeł” na rynku jest wypełniona syntetycznymi składnikami, co czyni je bardziej detergentem niż prawdziwym mydłem. Wiele syntetycznych środków czyszczących zawiera potencjalnie szkodliwe składniki, które mogą być toksyczne dla Ciebie i Twojej rodziny, w tym:

• Parabeny

• Ftalany

• BPA

• Triklosan

Te szkodliwe substancje są związane z rakiem, bezpłodnością oraz zaburzeniami fizycznymi i psychicznymi. Ponadto syntetyczne „mydła” nie ulegają łatwo biodegradacji, przez co ich stosowanie jest szkodliwe dla środowiska.   Korzyści ze stosowania mydła 18w1 Mydło 18 w 1 (kastylijskie) znane jest jako świetny środek do mycia szczególnie skóry wrażliwej. Jako, że mydło jest bardzo skoncentrowane, wystarczy kilka kropel na jedno użycie, a tym samym zaoszczędzić pieniądze i zredukować odpady.

Zastosowanie mydła 18w1 Dr. Bronner’s

Mydło 18w1 zawiera organiczne, naturalne składniki i może być stosowane do:

Mycia włosów

Mycia twarzy

Mycia ciała

Mycia rąk

Golenia

Usuwania makijażu

Czyszczenia zębów

Czyszczenia aparatów jamy ustnej I wiele podobnych!

Zastosowanie Mydła 18w1 w pielęgnacji domu

Podobnie, mydło jest najlepszym środkiem nietoksycznym, biodegradowalnym do sprzątania domu:

Mycie naczyń

Pranie Delikatne

Pranie ręczne

Mycie podłogi

Przygotowanie sprayu do czyszczenia różnych powierzchni

Mycie okien

Mycie toalety  

Dodatkowo

Mycie zwierząt domowych

Mycie warzyw i owoców

Przygotowanie spray’u odstraszającego owady na roślinach

Przygotowanie spray’u na insekty domowe 

Mydło18w1 jest jednym z najbardziej wszechstronnych środków czyszczących do ciała, domu i nie tylko. Jego składniki cruelty free sprawiają, że jest to niezbędny produkt do codziennego użytku i zawsze pod ręką.

Polecane
pixel